Hodinový manžel

Potřebujete v domácnosti provést drobné stavební a montážní práce? Využijte služeb hodinového manžela, které se stávají stále více vyhledávanými. 

Hodinový manžel Vám provede nejrůznější drobné montážní práce a opravy v domácnosti, které sami nezvládnete. Nabízíme provádění potřebných oprav v domácnosti podle Vašich požadavků a časových možností. Rádi se Vám přizpůsobíme a po domluvě přijedeme v odpoledních hodinách. Služby hodinového manžela mají několik výhod. Nemusíte nám vařit večeři J, sami si po sobě uklidíme, vyřešíme většinu domácích problémů, které nevyřešíme okamžitě, vyřešíme při další návštěvě. Již mnoho našich zákaznic si tuto službu nemůže vynachválit. Pracujeme za hodinou sazbu a navíc si účtujeme nákup jakýchkoliv součástek či materiálu, které jsou k vykonání požadovaných domácích prací potřeba a cestovní náklady.

Uděláme vše, co je aktuálně potřeba od výměny prasklé žárovky, přes montáž polic, zavěšení lustrů a obrazů až po výměnu a otočení dvířek u ledničky. Zvládneme všechny Vaše požadavky týkající se údržby a oprav v domě či bytě. Oproti řemeslníkům jsme levnější a přijedeme ihned. Řemeslníci většinou na takové drobnosti jako je kapající kohoutek nebo nesvítící lampa nemají čas. My jsme i za tyto poptávky rádi. Kontaktujte nás ještě dnes s požadavkem na jakékoliv opravy v domácnostech.