Montáž nábytku a kuchyní

Koupili jste si nové vybavení do bytu? Vybrali jste si novou kuchyň a nevíte si rady s montáží? Jsme odborná firma, která nabízí kvalitní a rychlou montáž nábytku a kuchyní.

Umíme zajistit demontáž a odvoz starého vybavení nebo staré kuchyně a zároveň kvalitně namontovat novou kuchyň a také další vybavení do bytu. Montáž kuchyně není zcela jednoduchá a je potřeba jednotlivé kusy smontovat velmi přesně, aby celek působil jednotně a pohled na kuchyň byl dokonalý. V případě, že máte vestavné kuchyňské spotřebiče, provedeme také vybalení a montáž spotřebičů vč. zapojení, abyste kuchyň mohli okamžitě užívat. Smontujeme Vám kuchyň rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Máme dlouholeté zkušenosti a přesně víme, jak nejrůznější typy kuchyní montovat, Vám ušetří nejen čas, ale také Vaše nervy.

Obraťte se s montáží nábytku do bytu nebo rodinného domu na nás a uvidíte, jak nám jde práce od ruky. Pro stanovení předběžné ceny za provedení montáže kuchyňské linky, televizní stěny nebo jiného vybavení nás neváhejte kontaktovat a my Vám stanovíme předběžnou cenu vč. dopravy. Vyřešíme za Vás i případné technické problémy, které mohou i u montáže kuchyně nastat. S námi budete mít perfektně smontovanou kuchyň do posledního šroubku.